W48BW3838
3/8" x 3/8" x 48" Basswood Stick
Product Info
W48BW3838
By WOOD PRODUCTS 48"
Details »
Order Quantity:
No Picture Available
More like this... Bass, Sticks 48"
But only from... WOOD PRODUCTS 48"
All items from... WOOD PRODUCTS 48"
 Inventory Status Legend
StockStock availability for on-line ordering
Warehouse ?
StockStock availability for pick up
0
Warehouse ?
0
Store - Stratford ?
1
Store - Edmonton ?
Store - Mississauga ?
Store - Ottawa ?
Store - Oshawa ?
Store - Halifax ?
Store - Kitchener ?NOW OPEN!
Customers who bought this item also bought...
Plywood - 1/32" X 12" X 24"
Tread Lite Wheel 3" (2)