W48BW316316
3/16" x 3/16" x 48" Basswood Stick
Product Info
W48BW316316
By WOOD PRODUCTS 48"
Details »
Order Quantity:
No Picture Available
More like this... Bass, Sticks 48"
But only from... WOOD PRODUCTS 48"
All items from... WOOD PRODUCTS 48"
 Inventory Status Legend
StockStock availability for on-line ordering
Warehouse ?
StockStock availability for pick up
10+
Warehouse ?
0
Store - Stratford ?
7
Store - Edmonton ?
6
Store - Mississauga ?
6
Store - Ottawa ?
Store - Oshawa ?
Store - Halifax ?
Store - Kitchener ?NOW OPEN!
Customers who bought this item also bought...
Basswood Sheet 1/16 x 2 x 24" (1)
Plywood - 1/16" X 12" X 48"
Plywood - 1/32" X 12" X 48"
Plywood - 1/8" X 12" X 48"