W36BW1438
1/4" x 3/8" x 36" Basswood Stick
Product Info
W36BW1438
By WOOD PRODUCTS 36"
Details »
Order Quantity:
No Picture Available
More like this... Bass, Sticks 36"
But only from... WOOD PRODUCTS 36"
All items from... WOOD PRODUCTS 36"
 Inventory Status Legend
StockStock availability for on-line ordering
Warehouse ?
StockStock availability for pick up
10+
Warehouse ?
0
Store - Stratford ?
6
Store - Edmonton ?
6
Store - Mississauga ?
Store - Ottawa ?
Store - Oshawa ?
Store - Halifax ?
Store - Kitchener ?NOW OPEN!
Customers who bought this item also bought...
HD-1812MG Digital Waterproof Servo 18.0KG 0.12Sec@...
Insta-Cure Super Thin Cyanoacrylate 2oz
Tread Lite Wheels - 3" (2)
T-Pins - 1 1/4" (100)
OS #F Glow Plug 4-Stroke
Prop - 13 x 6
All-Threaded Rod 4-40 12" (1)