W36BW1418
1/4" x 1/8" x 36" Basswood Stick
Product Info
W36BW1418
By WOOD PRODUCTS 36"
Details »
Order Quantity:
No Picture Available
More like this... Bass, Sticks 36"
But only from... WOOD PRODUCTS 36"
All items from... WOOD PRODUCTS 36"
 Inventory Status Legend
StockStock availability for on-line ordering
Warehouse ?
StockStock availability for pick up
10+
Warehouse ?
0
Store - Stratford ?
6
Store - Edmonton ?
6
Store - Mississauga ?
Store - Ottawa ?
Store - Oshawa ?
Store - Halifax ?
Store - Kitchener ?NOW OPEN!
Customers who bought this item also bought...
HD EZ Connectors - 2-56 (2)
Horn Bracket - 3/32 (4-40)
EZ Connectors (2)
Ultracote Silver
Power HD Digital Servo 180oz-in (13kg-cm) 0.12sec@...
Propeller K Series - 12x5
Insta-Cure+ Gap Filling Cyanoacrylate 1oz
Plywood - 3/32" X 6" X 12"