W36BW1412
1/4" x 1/2" x 36" Basswood Stick
Product Info
W36BW1412
By WOOD PRODUCTS 36"
Details »
Order Quantity:
No Picture Available
More like this... Bass, Sticks 36"
But only from... WOOD PRODUCTS 36"
All items from... WOOD PRODUCTS 36"
 Inventory Status Legend
StockStock availability for on-line ordering
Warehouse ?
StockStock availability for pick up
6
Warehouse ?
0
Store - Stratford ?
5
Store - Edmonton ?
6
Store - Mississauga ?
Store - Ottawa ?
Store - Oshawa ?
Store - Halifax ?
Store - Kitchener ?NOW OPEN!
Customers who bought this item also bought...
Insta-Cure Super Thin Cyanoacrylate 2oz
Basswood Sheet 1/16 x 3 x 24" (1)
Prop Electric Thin - 11 x 5.5
T-Pins - 1 1/4" (100)
Tread Lite Wheels - 3" (2)
Ultracote Silver
Kwik Sand Hand Sander 22"