W36BW1163
1/16" x 3" x 36" Basswood Sheet
Product Info
W36BW1163
By WOOD PRODUCTS 36"
Details »
Order Quantity:
No Picture Available
More like this... Bass, Flat Sheets 36"
But only from... WOOD PRODUCTS 36"
All items from... WOOD PRODUCTS 36"
 Inventory Status Legend
StockStock availability for on-line ordering
Warehouse ?
StockStock availability for pick up
9
Warehouse ?
0
Store - Stratford ?
0
Store - Edmonton ?
Store - Mississauga ?
Store - Ottawa ?
Store - Oshawa ?
Store - Halifax ?
Store - Kitchener ?NOW OPEN!
Customers who bought this item also bought...
Gripper Vise
Basswood Sheet 1/16 x 3 x 24" (1)
Basswood Sheet 1/16 x 2 x 24" (1)