W36BW116116
1/16" x 1/16" x 36" Basswood Stick
Product Info
W36BW116116
By WOOD PRODUCTS 36"
Details »
Order Quantity:
No Picture Available
More like this... Bass, Sticks 36"
But only from... WOOD PRODUCTS 36"
All items from... WOOD PRODUCTS 36"
 Inventory Status Legend
StockStock availability for on-line ordering
Warehouse ?
StockStock availability for pick up
5
Warehouse ?
0
Store - Stratford ?
6
Store - Edmonton ?
6
Store - Mississauga ?
Store - Ottawa ?
Store - Oshawa ?
Store - Halifax ?
7
Store - Kitchener ?NOW OPEN!
Customers who bought this item also bought...
Styrene Rod .040 .10cm Dia (10)
Carbon Square Tube (Inside Round) 6x6mm (5mm ID) 1...
Brass Strip 12" .064 x 1/2" (1)
Brass Strip 12" .064 x 3/4" (1)