TRX8719-55
Speed Bit Nut Driver 5.5mm
Product Info
TRAXXAS
TRX8719-55
Speed Bit Nut Driver 5.5mm
By TRAXXAS
Details »
Order Quantity:
Click to Enlarge
click to enlarge
More like this... Socket Wrenches
But only from... TRAXXAS
All items from... TRAXXAS
 Inventory Status Legend
StockStock availability for on-line ordering
Warehouse ?
StockStock availability for pick up
1
Warehouse ?
0
Store - Stratford ?
1
Store - Edmonton ?
Store - Mississauga ?
Store - Ottawa ?
Store - Oshawa ?
Store - Halifax ?
Store - Kitchener ?NOW OPEN!
Customers who bought this item also bought...
Speed Bit Set Hex Driver 4-Piece Straight (1.5/2.0...
Speed Bit Nut Driver 4.5mm
Speed Bit Nut Driver 5.0mm
Speed Bit Nut Driver 7.0mm
Speed Bit Nut Driver 4.0mm