TGHXSE18
Servo Extension 18" (450mm) 26 AWG Universal
Product Info | Substitutions
TEAM GREAT HOBBIES
TGHXSE18
By TEAM GREAT HOBBIES
Details »
Order Quantity:
Click to Enlarge
click to enlarge
More like this... Radio System Wiring & Switches
But only from... TEAM GREAT HOBBIES
All items from... TEAM GREAT HOBBIES
 Inventory Status Legend
StockStock availability for on-line ordering
Warehouse ?
StockStock availability for pick up
0
Warehouse ?
3
Store - Stratford ?
1
Store - Edmonton ?
0
Store - Mississauga ?
1
Store - Ottawa ?
Store - Oshawa ?
2
Store - Halifax ?
Store - Kitchener ?NOW OPEN!
FEATURES
PRODUCT RESOURCES
Customers who bought this item also bought...
Servo Extension 12" (300mm) 26 AWG Universal
Servo Extension 6" (150mm) 26 AWG Universal
Servo Extension 24" (600mm) 26 AWG Universal
Analog Servo 8.5g Plastic Gear
SLT3 3Ch 2.4GHz w/SLR300 Rx
Servo Extension 36" (900mm) 26 AWG Universal
HD Servo Extension 12" (300mm) 22 AWG Universal