TGHXHST10
10mm Dia Heat Shrink Tubing Black 10cm (10)
Product Info | Substitutions
TEAM GREAT HOBBIES
TGHXHST10
By TEAM GREAT HOBBIES
Details »
Order Quantity:
Click to Enlarge
click to enlarge
More like this... Heat Shrink Tubing
But only from... TEAM GREAT HOBBIES
All items from... TEAM GREAT HOBBIES
 Inventory Status Legend
StockStock availability for on-line ordering
Warehouse ?
StockStock availability for pick up
10+
Warehouse ?
2
Store - Stratford ?
1
Store - Edmonton ?
2
Store - Mississauga ?
Store - Ottawa ?
Store - Oshawa ?
Store - Halifax ?
Store - Kitchener ?NOW OPEN!
PRODUCT RESOURCES
Customers who bought this item also bought...
Radio Control Model Aviation Tool Kit
6.0mm Dia Heat Shrink Tubing Black 10cm (10)
Fuel Line Barb - 1/8" ID (4)
4.0mm Dia Heat Shrink Tubing Black 10cm (10)
8.0mm Dia Heat Shrink Tubing Black 10cm (10)