FLCFLP30
Flydragon Lite Plus 30A Brushless ESC 2-4S
Product Info
FLCFLP30
By FLYCOLOR
Details »
Order Quantity:
No Picture Available
More like this... Aircraft Electronic Speed Controls (ESC)
But only from... FLYCOLOR
All items from... FLYCOLOR
 Inventory Status Legend
StockStock availability for on-line ordering
Warehouse ?
StockStock availability for pick up
0
Warehouse ?
0
Store - Stratford ?
Store - Edmonton ?
1
Store - Mississauga ?
1
Store - Ottawa ?
Store - Oshawa ?
Store - Halifax ?
Store - Kitchener ?NOW OPEN!
Customers who bought this item also bought...
Mini E/Z Connectors (2)
Propeller Set (2) 94mm X 48mm
Foam-Tac Adhesive 2oz (59ml)
Elec Flyer Hinge Tape 1" x 15'
Foam-Cure Foam Safe Glue 4oz
Emax ECO II Series 2207-2400kV Multirotor Motor (3...
SkyWalker 20A ESC